KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12983377
nr 1298 3377
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Akvarell, "Franskt Landskap". Signerad, daterad -64. Motivet: 32x40 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:54:23
16/12 11:15:38